NAUKA PLYWANIA DLA DOROSŁYCH

Pływanie to wielka przyjemność i nieprzeciętna satysfakcja. Można uczyć się go w każdym wieku. W każdym wieku można też rozpocząć naukę pływania. A warto to zrobić z wielu powodów.

Ćwiczenia w wodzie poprawiają koordynację ruchową, usprawniają stawy, wzmacniają mięśnie i płuca, a  ponadto sprawiają, że organizm produkuje więcej endorfin – hormonu szczęścia, co z kolei wpływa na zwiększenie odporności na stres.

W OnTheWay mamy doświadczenie w pracy z dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania w pływaniu. Uczymy „od zera”, pomagamy opanować lęk przed wodą, wspieramy w doskonaleniu techniki i wzmacnianiu formy tych, którzy pływać już umieją. Dobrze sprawdza się też pływanie rodzinne – rodzic/rodzice – dziecko/dzieci. Taki układ mobilizuje do wysiłku i wzmacnia więzi rodzinne.

Nauka pływania dla dorosłych w Mińsku Mazowieckim

Zapraszamy na wyjątkowe lekcje pływania dla dorosłych, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów zdobędziesz umiejętności, które pozwolą na swobodne pływanie na basenach i kąpieliskach. Jeśli jesteś dorosły i chcesz się nauczyć pływać, jeśli nie znasz nawet podstaw, lub chcesz tyko szlifować swoje pływackie umiejętności – doskonale trafiłeś. Nasi instruktorzy nauczą pływać dosłownie każdego. Będziesz pływać kraulem, stylem klasycznym, czyli żabką, ale możesz też stylem motylkowym i grzbietowym. Wszysko zależy tak naprawdę od twojej gotowości i oczekiwań. 

Naukę pływania dla dorosłych znajdziesz także:

Lekcje pływania dla dorosłych - dodatkowe informacje

Będziemy uczyć się rzeczy najważniejszej czyli oddychania krok po kroku, tak żeby było intuicyjne i naturalne. W trakcie nauki pływania, będziemy dążyć do nabycia instynktownego czucia wody, co jest etapem niezbędnym w nauce pływania. Lekcje pływania dla dorosłych w Mińsku Mazowieckim odbywają się najczęściej na basenie M.O.S.i.R, przy ulicy Wyszyńskiego 56, na życzenie klienta mogą odbyć się również w innych obiektach. Wybierz dowolną formę kontaktu i zapisz się na lekcje do Szkoły Pływania On The Way. Prowadzimy też zajęcia dla dzieci i naukę pływania dla szkół i przedszkoli. Zapraszamy!

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz