Nauka pływania w Siedlcach | zajęcia grupowe – OnTheWay

Zapisy pod numerem telefonu 691 822 909
biuro.siedlce@on-the-way.pl

Grupowa nauka pływania w Siedlcach

W pobliżu Siedlec jest kilka obiektów, na terenie których można nauczyć się pływać. Największym i jednocześnie najbardziej znanym jest Aquapark w Siedlcach, w którym działa Szkoła Pływania. Istnieją również inne ośrodki sportu gdzie można nauczyć się pływania. Takie jak baseny szkolne i prywatne, na których możliwe są zajęcia grupowe. My mamy przyjemność uczyć pływać na bardzo kameralnym basenie należącym do Przedszkola Bajkowa Wyspa, mieszczącego się w Pruszynie-Pieńki. Jest to 9 min od centrum Siedlec. Uczymy pływać też na innych obiektach.

Gdzie odbywają się grupowe lekcje pływania w Siedlcach?

Nasze lekcje pływania odbywają się na prywatnym basenie przedszkola Bajkowa Wyspa w Pruszynie Pieńkach, 9 minut od centrum Siedlec. Basen jest bardzo kameralny, a podczas lekcji obecni są tylko uczestnicy zajęć. Stwarza to komfortowe warunki i pozwala dzieciom skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. Basen ma głębokość od 50 cm do 90 cm.

Jak zapisać się na grupowe zajęcia z pływania?

Aby zapisać się na naukę z pływania, należy się z nami skontaktować najlepiej wysłać SMS z następującymi informacjami: miejscowość, wiek dziecka i adres e-mail lub telefonicznie pod numerem telefony – 662 262 365. Następnie zostaną udzielone szczegółowe informacje na temat możliwych terminów i godzin zajęć. Planowo zajęcia odbywają się w soboty w godzinach przedpołudniowych. Grupy trwają po 30 min, a dzieci są podzielone wiekowo.

Jak wygląda lekcja pływania w grupie?

Lekcja rozpoczyna się o pełnej godzinie, trwa 55 min, podczas których ćwiczone są ruchy rąk i nóg. Niektóre ćwiczenia mogą się odbywać poza niecką basenową. Czasem pewne ruchy trzeba przećwiczyć „na sucho”, żeby potem w wodzie było łatwiej. Na tym obiekcie oferujemy zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych, jednak dla dorosłych będzie to bardziej oswajanie z wodą i przełamywanie lęku niż nauka pływania. Jest to spowodowane niewielkimi rozmiarami basenu.

Nauka pływania dla dzieci - zajęcia grupowe

Lekcja rozpoczyna się o pełnej godzinie, trwa 55 min, podczas których ćwiczone są ruchy rąk i nóg. Niektóre ćwiczenia mogą się odbywać poza niecką basenową. Czasem pewne ruchy trzeba przećwiczyć „na sucho”, żeby potem w wodzie było łatwiej. Na zajęciach może być do 10 dzieci z 1 instruktorem, optymalnie ośmioro. Na lekcji jest czas na ćwiczenie techniki, kondycji, nurkowania i odrobinę zabawy 😉

Szkoła pływania dla dorosłych - zajęcia grupowe

Lekcja rozpoczyna się o pełnej godzinie, trwa 55 min, podczas których ćwiczone są ruchy rąk i nóg. Niektóre ćwiczenia mogą się odbywać poza niecką basenową. Czasem pewne ruchy trzeba przećwiczyć „na sucho”, żeby potem w wodzie było łatwiej. Na zajęciach może być do 10 dzieci z 1 instruktorem, optymalnie ośmioro. Na lekcji jest czas na ćwiczenie techniki, kondycji, nurkowania i odrobinę zabawy.

Jakie są inne opcje nauki pływania w Siedlcach?

W naszej ofercie oprócz zajęć grupowych są lekcje indywidualne oraz indywidualne, gdzie instruktor ma możliwość skupienia się na potrzebach i oczekiwaniach każdego z uczestników. Zajęcia prowadzimy na kilku pływalniach w Siedlcach (zajęcia grupowe dla dzieci od 3 miesięcy do 10 lat), w Mińsku Mazowieckim (zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych) i w Warszawie (zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych).

Zapisy pod numerem telefonu 691 822 909
biuro.siedlce@on-the-way.pl

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz