Nauka pływania w Siedlcach | zajęcia grupowe – OnTheWay

Zapisy pod numerem telefonu 662 262 365
biuro.siedlce@on-the-way.pl

Grupowa nauka pływania w Siedlcach i okolicy

W pobliżu Siedlec jest kilka obiektów, na terenie których można nauczyć się pływać. Największym i jednocześnie najbardziej znanym jest Aquapark w Siedlcach, w którym działa Szkoła Pływania. Istnieją również inne ośrodki sportu, gdzie można nauczyć się pływania, takie jak baseny szkolne i prywatne, na których możliwe są zajęcia grupowe. My mamy przyjemność uczyć pływać na 2 z tych obiektów: bardzo kameralnym basenie należącym do Przedszkola Bajkowa Wyspa, mieszczącego się w Pruszynie-Pieńkach oraz basenie przy SP nr 8 w Siedlcach.

Gdzie odbywają się grupowe lekcje pływania w Siedlcach i w pobliżu tego miasta?

Nasze lekcje pływania odbywają się w dwóch miejscach: 1. Prywatny basen przedszkola Bajkowa Wyspa w Pruszynie-Pieńkach, 9 minut samochodem od centrum Siedlec. Jest to bardzo kameralny obiekt, a podczas lekcji obecni są tylko uczestnicy naszych zajęć – stwarza to komfortowe warunki i pozwala dzieciom skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. Basen ma głębokość od 50 cm do 90 cm, temperatura wody ok. 30°C  – zajęcia odbywają się tylko w soboty i są przeznaczone dla dzieci do 8. roku życia. 2. Basen przy Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach. Jest to basen sportowy o długości 25 m i głębokości do 180 cm, temperatura wody ok. 27°C. Zajęcia przeznaczone dla dzieci powyżej 6. roku życia, młodzieży i dorosłych odbywają się w zarówno w tygodniu jak i w soboty, trwają po 50 min, a kursanci do grup są dobierani wiekowo i umiejętnościowo.

Jak zapisać się na grupowe zajęcia z pływania?

Aby zapisać się na naukę z pływania, należy się z nami skontaktować, najlepiej wysłać SMS na nr 662 262 365 z następującymi informacjami: imię i nazwisko, data urodzenia w przypadku dzieci, adres e-mail rodzica i nazwę miejscowości, w której chce się podjąć zajęcia. Można też zadzwonić pod ten nr. Nasza koordynatorka Ewa udzieli szczegółowych informacji na temat możliwych terminów i godzin zajęć. 

Jak wygląda lekcja pływania w grupie?

Kursanci do grup są dobierani pod względem wieku i umiejętności. Lekcja rozpoczyna się o pełnej godzinie, trwa 50 min, podczas których ćwiczone są ruchy rąk i nóg, a także oddech. Niektóre ćwiczenia mogą się odbywać poza niecką basenową – czasem pewne ruchy trzeba przećwiczyć „na sucho”, żeby potem w wodzie było łatwiej. Z czasem przechodzimy do nauki podstaw stylów pływackich, a następnie do doskonalenia tych stylów.

Kiedy odbywają się nasze zajęcia?

Na basenie przy SP 8 zajęcia odbywają się w zarówno w tygodniu jak i w soboty, natomiast w Pruszynie-Pieńkach tylko w soboty.

Jakie są inne opcje nauki pływania w tej okolicy?

W naszej ofercie oprócz zajęć grupowych są lekcje indywidualne, podczas których instruktor ma możliwość skupienia się na potrzebach i oczekiwaniach każdego z uczestników. Zajęcia indywidualne prowadzimy na kilku pływalniach w Mińsku Mazowieckim i Warszawie.

Zapisy pod numerem telefonu 691 822 909
biuro.siedlce@on-the-way.pl

nauka pływania dla dzieci i dorosłych, mińsk mazowiecki, warszawa, siedlce

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz