Grupowa nauka pływania w Warszawie

Grupowa nauka pływania w Warszawie - Kabaty

W warszawskiej dzielnicy Kabaty znajduje się wiele szkółek oferujących grupowe lekcje pływania. Zajęcia grupowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ niosą ze sobą wiele korzyści społecznych i motywacyjnych. Dołączając do grupy, możesz nawiązać nowe przyjaźnie i  wspólnie doskonalić swoje umiejętności pływackie. Instruktorzy pływania naszej szkoły mają doświadczenie w pracy z grupami o różnym stopniu zaawansowania i potrafią dostosować zajęcia do możliwości uczestników. Grupowe lekcje pływania są szczególnie atrakcyjne dla dzieci i młodzieży, ponieważ stwarzają okazję do interakcji i rywalizacji. Basen na którym nasi instruktorzy pływania prowadzą zajęcia zapewniają bezpieczne i profesjonalne warunki do nauki, sprzyjające szybkiemu postępowi umiejętności uczestników.

Gdzie odbywają się grupowe lekcje pływania w Warszawie - Kabaty?

Nasze lekcje pływania odbywają się na prywatnym basenie Aqua Spa Klub (dawniej Bodyshape) ul. KEN 11. Basen jest bardzo kameralny, a podczas lekcji jest wydzielony tor tylko dla nas. Stwarza to komfortowe warunki i pozwala dzieciom skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. Temperatura wody waha się między 29,5℃, a 30,0℃, a głębokość niecki basenowej to od 160cm do 210cm, co zdecydowanie uniemożliwia chodzenie po dnie -> szybsze efekty. 

Zajęcia odbywać się będą we czwartki od godziny 16.00 do 19.00 w blokach 30 i 45 minutowych z podziałem na wiek i umiejętności. Startujemy od 21 września.

grupowa nauka pływania warszawa, siedlce, mińsk, nauka pływania w grupie
grupowa nauka pływania dla dzieci i dorosłych warszawa

Jak zapisać się na grupowe zajęcia z pływania?

Aby zapisać się na naukę z pływania, należy się z nami skontaktować najlepiej wysłać SMS z następującymi informacjami: miejscowość, wiek dziecka (lub informacja osoba dorosła), preferowany basen, i terminy oraz adres e-mail. Można również telefonicznie pod numerem telefony – 662 262 365. Przydatnymi informacjami są również: dotychczasowe doświadczenia z wodą, umiejętność nurkowania lub jej brak, czy lęk przed wodą.

Następnie zostaną udzielone szczegółowe informacje na temat możliwych terminów i godzin zajęć.

Po kontakcie z nami, na adres e-mail zostanie przesłany link do rejestracji w systemie ActivNow, w którym są dostępne wszystkie informacje na temat kursu pływania – termin zajęć, imię instruktora, należności oraz wpłaty za zajęcia.

Jak wygląda lekcja pływania w grupie?

Lekcje trwają 30 lub 45 minut podczas których ćwiczone są oddechy, ruchy rąk i nóg do różnych styli. Niektóre ćwiczenia mogą się odbywać poza niecką basenową. Czasem pewne ruchy trzeba przećwiczyć „na sucho”, żeby potem w wodzie było łatwiej. Na tym obiekcie oferujemy zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych. Na pierwszych zajęciach instruktor szczególną uwagę zwróci na umiejętności uczestników.

Nauka pływania dla dzieci - zajęcia grupowe

Na zajęciach z 1 instruktorem, może być do 6 dzieci. Na lekcji jest czas na ćwiczenie techniki, kondycji, nurkowania i odrobinę zabawy. Zajęcia trwają 30 lub 45 minut, a ich koszt to odpowiednio 60 i 80 zł. W cenie zajęć jest już ujęta wejściówka na basen. W razie potrzeby instruktor będzie z kursantami w wodzie.

Szkoła pływania dla dorosłych - zajęcia grupowe

Tak jak i dla młodszych pływaków tutaj proponujemy zajęcia w małych grupach. Zajęcia mogą trwać 30 lub 45 minut, a ich koszt to odpowiednio 60 i 80 zł. W cenie zajęć jest już ujęta wejściówka na basen. A poziom ćwiczeń, ich zaawansowanie i tępo będzie dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników. W razie potrzeby instruktor będzie z kursantami w wodzie.

Jakie są inne opcje nauki pływania?

W naszej ofercie oprócz zajęć grupowych są lekcje indywidualne oraz indywidualne, gdzie instruktor ma możliwość skupienia się na potrzebach i oczekiwaniach każdego z uczestników.

Zajęcia prowadzimy na kilku pływalniach w Warszawie (zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych). Uczymy także w Mińsku Mazowieckim (zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych) i w Siedlcach (zajęcia grupowe dla dzieci od 3 miesięcy do 10 lat).

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz