DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Jeśli poszukujecie pewnych, doświadczonych i elastycznych instruktorów nauki pływania dla Waszych podopiecznych – chętnie nawiążemy współpracę.

Nauka pływania dla szkół i przedszkoli

Prowadzimy naukę pływania dla szkół, przedszkoli oraz grup zorganizowanych. Możemy umówić się na jednorazowe zajęcia, np. w formie specjalnej atrakcji dla dzieci, nagrody, lub całoroczną regularną współpracę, czyli lekcje pływania o stałej godzinie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu lekcji pływania dla grup, wiemy jak to robić skutecznie i bezpiecznie. 

 

Lekcje pływania dla szkół w Mińsku Mazowieckim

Zajęcia grupowe dla szkół i przedszkoli prowadzimy zwykle na basenie MOSiR w Mińsku Mazowieckim, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 56. Lekcje mogą się również odbywać w innych lokalizacjach, na basenach, akwenach czy obiektach sportowych w zależności od życzenia klienta. Lekcje pływania dla szkół i przedszkoli prowadzone są z dostosowaniem procesu nauki do poziomu uczestników. Pomagamy przezwyciężyć trudności, a sama nauka z naszymi instruktorami to przyjemność. Jeśli chcesz poznać ofertę zajęć grupowych dla szkół i przedszkoli – wybierz dogodną formę kontaktu i skontaktuj się z nami 🙂
Zapraszamy!
Prowadzimy też lekcje pływania dla dorosłych.

Przykładowa oferta:
nauka pływania dla szkół mińsk mazowiecki

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz