KADRA

poznaj nas lepiej

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi uwielbiających aktywny tryb życia. Propagujemy go w środowisku. Dzielimy się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. W swojej pracy dbamy zarówno o ciekawą, atrakcyjną formę zajęć, bezpieczeństwo jak i zadowolenie klienta. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Łączy nas również to, że każde z nas ma jakąś pasję i wiemy, jak ważne jest znalezienie dla niej czasu w codziennym życiu.
Obserwuj nas
Instruktor pływania Nauka pływania Iga Mińsk Mazowiecki

IGA

Właścicielka firmy, instruktorka pływania, od kilku sezonów współpracuje z Let’s Swim; inżynier mgr technologii drewna, absolwentka SGGW w Warszawie; ukończyła też studia podyplomowe o specjalności Project Menager na SGH w Warszawie; przez kilka pracowała jako ratownik wodny; pływać potrafi nauczyć każdego, ma świetne podejście do młodych adeptów tej sztuki, łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi; sama aktywnie spędza czas – pływa, jeździ na rolkach, łyżwach i rowerze, podróżuje po świecie, w wolnych chwilach rewitalizuje stare meble… i zaraża innych swoimi pasjami.

Instruktor pływania Nauka pływania Karol Mińsk Mazowiecki

KAROL

Magister wychowania fizycznego, instruktor pływania, ratownik wodny, nauczyciel wychowania fizycznego; pogodny, wiecznie uśmiechnięty człowiek uwielbiający pracę z ludźmi, z którymi łatwo nawiązuje kontakt; sam uprawia triathlon, ale pływanie jest jego największą pasją, w sztafecie w Serock Triathlon 2020 wraz z Karolem (kolegą z naszego zespołu) zajął 3. miejsce.

Instruktor pływania Nauka pływania Nastia Mińsk Mazowiecki

NASTIA

Absolwentka Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego; mgr rehabilitacji i trenerka pływania; uwielbia pracę z dziećmi, z którymi umie szybko nawiązać kontakt; fascynuje się zdrowym odżywianiem, kocha fitness; sama prowadzi aktywny tryb życia i propaguje go wśród znajomych;

Instruktor pływania Nauka pływania Sebastian Mińsk Mazowiecki

SEBASTIAN

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ratownik wodny, instruktor pływania oraz Taekwondo i snowboardu; spokojny, opanowany i zawsze uśmiechnięty; do pracy podchodzi z zaangażowaniem i oddaniem.

Instruktor pływania Nauka pływania Karol Mińsk Mazowiecki

KAROL

Magister wychowania fizycznego, ratownik wodny, instruktor pływania, a także lekkoatletyki i koszykówki; cierpliwy i konsekwentny człowiek; czynnie uprawia triathlon – najbardziej pokochał bieganie, w sztafecie w Serock Triathlon 2020 wraz z Karolem (kolegą z naszego zespołu) zajął 3. miejsce.

Instruktor pływania Nauka pływania Marcin Mińsk Mazowiecki

MARCIN

Instruktor pływania, sędzia pływacki II stopnia, ratownik wodny; absolwent Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej; wielbiciel wielu sportów związanych z pokonywaniem przestrzeni – pływania, jazdy na rowerze i snowboardu; cierpliwy, spokojny, łatwo zdobywa zaufanie dzieci i sympatię czworonożnych pupili.

Instruktor pływania Nauka pływania Ola Aleksandra Mińsk Mazowiecki

OLA

Ratownik wodny, instruktor pływania; spokojna, zorganizowana osoba, dzięki swojej empatii świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi.

bądźmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami już teraz